© 2007-2020 Copyright © MAS Kim Moo. Alle rechten voorbehouden.
Geen Training
Vr 20 t/m Zo 22 mrt
ivm Taekwondo Kamp MKM
23 mrt starten de lessen
Maandag 13 april
Pasen
Za 25 apr t/m Zo 10 mei
Meivakantie
11 mei starten de lessen
Maandag 1 juni
Pinksteren
Za 4 juli t/m Zo 16 aug
Zomervakantie
17 aug starten de lessen
Zo 11 okt t/m Zo 18 okt
Herftsvakantie
19 okt starten de lessen
Za 19 dec t/m Zo 3 jan
Kerstvakantie
4 jan starten de lessen
Zo 21 t/m Zo 28 feb
Voorjaarsvakantie
1 maart starten de lessen
Examens
Za 23 en Zo 24 mei
Club examens
Dojang MAS Kim Moo
Zaterdag 13 juni
Nationale Dan examens
Nieuwegein
21,22,28 en 29 nov (ov)
Club examens
Dojang MAS Kim Moo
Zaterdag 12 december
Nationale Dan examens
Lent
Sparrings Wedstrijden
Zaterdag 18 April
20ste Open Windmills
Dorddrecht
Zaterdag 2 Mei
Dutch Masters
Rotterdam
Zaterdag 5 Juni
Open District Zuid (ov)
Utrecht
Zaterdag 26 september
Amersfoort Open (ov)
Amersfoort
Zaterdag 24 oktober
4de TTE Open (ov)
Leusden
Poomsae Wedstrijden
Zondag 5 april
Open District Noord-Oost
Nijverdaal
Zaterdag 6 juni
Open Districk West
Utrecht
Zondag 3 oktober
NK Poomsae
Oss
Zaterdag 21 november
Open Rosmalense (ov)
Rosmalen
© 2007-2020 Copyright © MAS Kim Moo. Alle rechten voorbehouden.
MAS Kim Moo
Geen Training
Vr 20 t/m Zo 22 mrt
ivm Taekwondo Kamp MKM
23 mrt starten de lessen
Maandag 13 april
Pasen
Za 25 apr t/m Zo 10 mei
Meivakantie
11 mei starten de lessen
Maandag 1 juni
Pinksteren
Za 4 juli t/m Zo 16 aug
Zomervakantie
17 aug starten de lessen
Zo 11 okt t/m Zo 18 okt
Herftsvakantie
19 okt starten de lessen
Za 19 dec t/m Zo 3 jan
Kerstvakantie
4 jan starten de lessen
Zo 21 t/m Zo 28 feb
Voorjaarsvakantie
1 maart starten de lessen
Examens
Za 23 en Zo 24 mei
Club examens
Dojang MAS Kim Moo
Zaterdag 13 juni
Nationale Dan examens
Nieuwegein
21,22,28 en 29 nov (ov)
Club examens
Dojang MAS Kim Moo
Zaterdag 12 december
Nationale Dan examens
Lent
Sparrings Wedstrijden
Zaterdag 18 April
20ste Open Windmills
Dorddrecht
Zaterdag 2 Mei
Dutch Masters
Rotterdam
Zaterdag 5 Juni
Open District Zuid (ov)
Utrecht
Zaterdag 26 september
Amersfoort Open (ov)
Amersfoort
Zaterdag 24 oktober
4de TTE Open (ov)
Leusden
Poomsae Wedstrijden
Zondag 5 april
Open District Noord-Oost
Nijverdaal
Zaterdag 6 juni
Open Districk West
Utrecht
Zondag 3 oktober
NK Poomsae
Oss
Zaterdag 21 november
Open Rosmalense (ov)
Rosmalen